Raiders Fans izmet atkritumus laukā, cīnās ar drošību pēc komandas pēdējās spēles Oaklandē

Svētdienai vajadzēja būt lieliskai dienai Oakland Raiders fani. Tā bija pēdējā mājas spēle komandai Oakland kā viņi plāno pārcelties uz Lasvegasa nākamgad. Un, kad puslaikā komanda bija 16-3 pret Džeksonvilas Jaguars, izskatījās, ka viņi pirms došanās uz Sin City gatavojas faniem sniegt lielisku spēli.

Tomēr komanda atdeva 17 neatbildētus punktus un beigās zaudēja ar 20-16. Zaudējums ne tikai kropļoja “Raiders” iespējas veikt izslēgšanas spēles, bet arī bija skābs beigas tam, kāds bija mežonīgais brauciens Oaklandē, kā rezultātā fani izmeta uz lauka atkritumus un nokļuva cīņās ar drošību.

Līdztekus atkritumiem un kautiņiem, fani steidzās uz lauka, pirms viņus pieķēra apsardze, un acīmredzot vienu sieviešu fanu skāra miskaste, kuras dēļ viņa asiņoja uz pieres. Drošības dēļ viņu rīcībā esošie mediji bija steidzami apspēlēti.

Raiders ceturtdaļnieks Dereks Kārs centās pateikties pūlim, jo ​​viņš devās laukumā, bet viņi viņu izrāva no ēkas. Pēc spēles viņam tika jautāts par pūļiem.

'Ak dievs, kas ir jauns ar mūsu pūli?' Kārs sacīja par Pro Futbola sarunu. 'Uzticieties man, tas nav zem manas ādas, tas nav nekas jauns.'