Drew Brees izlaida purpuru ar episko runu pirms sestdienas uzvaras

Ar Ņūorleānas svētie Varbūt šonedēļ NFC dienvidu līderi, iespējams, negatavojas spēlei. Ceturtdaļa Drew Brees iespējams, nav saņēmis ziņojumu, uzskatot, ka viņš savam alma mater sniedza pirmspēles runu, kas sagrāva kādu no viņa 19 gadu vecuma NFL karjera. Faktiski komanda vēlāk nodrošināja uzvaru ar pēdējā brīža piezemējumu.

Komandas publiskotajā video Breiss pulcēja komandas spēlētājus un aprakstīja veidus, kā viņiem vajadzēja uzstāties pret Nebraska Cornhuskers. Viņš to izdarīja, uzrunājot katru pozīciju grupu un izskaidrojot veidus, kā viņi var kaut ko mainīt.

'Cilvēk, tam vajadzētu būt manai neredzētai nedēļai, bet, puiši, man sirds saļima, domājot, ka tā ir spēles diena arī man,' sestdien sacīja Bērs. 'Es novērtēju atrašanos šajā ģērbtuvē. Es novērtēju jūs, puiši. '

Kā izrādās, Breiss uzskata, ka saspringtie gali ir labākie sportisti no visas futbola komandas. Kā viņš paskaidroja, viņiem tiek lūgts darīt visu laukumā, un viņi iemieso izturību.

Ņemot vērā, ka viņš visas karjeras laikā ir spēlējis ceturtdaļfinālā, būtu sagaidāms, ka viņš koncentrēsies tikai uz bumbas aizskarošo pusi, taču tas tā nebija. Breisa īpaši uzrunāja aizsardzības atzveltnes un līnijas spēlētājus, sakot, ka viņi nosaka spēles signālu.

'Linebackers, iesit kādam cilvēkam!' Brees teica. 'Vai vēlaties, lai šī komanda tiktu atlaista? Vai vēlaties izveidot noteicošo momentu? HIT SOMEBODY! ”

Vai tieši Breesas runas dēļ tika pie uzvaras, nav zināms, taču Purdue valdīja uzvaroši ar galarezultātu 31-27, pārceļot viņu rekordu uz 3-6 sezonā. Kā viņš pierādīja sestdien, Breiss nav zaudējis spēju sadedzināt Purdue futbola komandu, neskatoties uz to, ka līgā viņš ir 19 gadus.