49ers Cornerback Ričards Šermens saka, ka Steelers nepalaidīs garām Bens Rētlisbergers

Sanfrancisko 49ers stūrītis Ričards Šermens uzskata Pitsburgas Steelers nebūs tas pats tagad Bens Rētlisbergers ir ārpus atlikušās sezonas. Zvaigžņu stūrakmens runāja par Steelers pēc tam, kad 49ers uzvarēja komandu 24-20 ar 24-20 un sacīja, ka viņi neatrodas vienā lapā.

'Viņi nebija sinhronizēti,' Šermens pēc spēles caur NFL.com sacīja Maikls Sudrabs CBS Sports . Bens daudz kas notiek ārpus grafika, skrienot apkārt un esot radošam. Cilvēki domā, ka tas ir slikti, bet tas viņiem ir liela lieta, un viņiem tas pietrūka.

'Es teikšu tā: jūs nesaprotat, kas jums ir, kamēr tas nav pagājis.'

Rētlisbergers viņam bija elkoņa operācija pirmdien un palaidīs garām atlikušo 2019. gada sezonu. Masons Rūdolfs bija komandas QB svētdien un startēja 174 jardus, divus piezemējumus un vienu pārtveršanu. Rūdolfs bija stabils, bet Steelers tagad ir 0-3 gadā, un viņiem ir jāveic vēl daži darbi, lai saglabātu sezonu.

'Kad jūs nolaidīsities, jums būs jāstrādā kopā kā futbola komandai,' sacīja Pitsburgas galvenais treneris Maiks Tomlins. pēc spēles . 'Viņi strādāja labākos koncertos nekā mēs. Kad pirmajā puslaikā mēs izvirzījām viņu aizsardzību uz īsa lauka, viņi lika mums samierināties ar trim. Kad mūsu aizsardzība otrajā puslaikā atradās uz īsa laukuma, viņi saņēma pieskārienus. Tā mēs visi kopā esam kā futbola komanda. Mēs šodien nedarījām pietiekami daudz, lai to uzvarētu. Mēs šodien nedarījām pietiekami daudz koncerta, lai panāktu pozitīvo. Mēs nedarbojāmies pietiekami labi, lai mazinātu negatīvo. ”

Kad Rēdlibergeram bija operācija, notika spekulācijas par viņu aiziešanu no NFL. Bet viņš lika šīm baumām atpūsties, kad viņš izlaida paziņojumu paziņojot par viņa operāciju.